خرید  اینترنتی فلش مموری با قیمت عمده گارانتی مادام العمر و ظرفیت ۱۶گیگابایت و ۳۲ گیگابایت با تخفیف ویژه به مدت محدود در فروشگاه تکوک

فلش مموری نکاتی که در خرید فلش مموری باید به آن دقت کنید:

۱- گارانتی فلش مموری : هرچه گارانتی مطمعن تری از یک محصول ارائه شود با اطمینان بیشتری از آن محصول استفاده میکنیم . برند های مختلف فلش دارای گارانتی های متفاوتی هستند. گارانتی مادام العمر فلش مموری های وریتی نشان دهنده کیفیت بالای این فلش ها می باشد. توصیه تکوک به شما این است که هرگز بدون گارانتی فلش خریداری نکنید . چرا که بدون گارانتی هیج محصولی ارزشمند نمی باشد. و فقط محصولات اصلی دارای گارانتی هستند. پس داشتن گارانتی یکی از نشانه های اصلی بودن فلش است.

۲- ظرفیت فلش مموری : قبل از خرید فلش باید مشخص کنید که هدف شما از خرید فلش چیست و شما برای ذخیره فیلم ٫ عکس و موزیک و یا اطلاعات و … از فلش می خواهید استفاده کنید . برای ذخیره آهنگ شما نیاز به فلش مموری ۸ گیگابایت به بالا دارید و برای ذخیره فیلم و سریال حداقل به فلش مموری ۱۶ گیگابایت به بالا نیاز دارید و برای ذخیره داده ها و برنامه ها به شما خرید فلش مموری ۳۲ گیگابایت را توصیه میکنیم . نکته مهم این است که همشه در فلش که به ماشین متصل می کنید عکس و فیلم های مهم را نگهداری نکنید زیرا بر اثر جرقه های احتمالی ممکن است فلش شما بسوزد و اطلاعات خود را از دست بدهید.

۳- جنس فلش مموری : جنس فلش بنا به استفاده هر فرد متفاوت است . فلش هایی که از جنس پلاستیک نرم هستند بیشتر در برابر ضربه مقاوم اند . فلش های فلزی به دلیل انتقال حرارتی که دارند دیرتر گرم می شودند و کمتر احتمال سوختگی دارند و فلش هایی که از جنس پلاستیک سخت هستند ٫ ضد خش و ضد ضربه هستند.

۴- شکل ظاهری و طراحی فلش مموری : انتخاب طرح فلش کاملاْ سلیقه ای است. اما فلش هایی که دارای حلقه هستند امکان اتصال به جاکلیدی و بند کیف را دارند. همچنین فلش های کوجک از نظر ظاهری زیبا هستند و همه ما تمایل به داشتن فلش کوجک هستیم . اما عیب فلش های کوچک این است که گاهی در استفاده از آنها در برخی از پورت های که کم جا هستند مانند پشت دستگاه ها و کیس های کامپیوتری دچار مشکل می شویم . اما در این موارد داشتن فلش های بزرگتر می تواند خیال ما را از این جهت آسوده کند . در عین حال در برخی پورت ها هم فلش های بزرگ جا نمی شوند و مجبور هستیم که از فلش کوچک تری استفاده کنیم. در نتیجه توصیه تکوک داشتن چند فلش مموری در سایز های متفاوت است .

انتخاب بهترین فلش مموری بر اساس آیتم های زیادتری هستند . که ما در این مقاله سعی کردیم بیشترین به چند نکته اصلی اشاره کنیم . در مقاله های بعدی مطالب بیشتری ارائه می دهیم .